Mara Madencilik

Mara Madencilik

2007 yılında Antalya’ da kurulan firmamız madencilik alanında faaliyet göstermekte ve ilk kuruluş gününden bu yana tesisimiz gelişmeye devam etmektedir. Türkiye’ nin ferromangan gereksiniminin tümünü yurt dışından sağlıyor olması böyle bir tesisin açılmasını zorunlu hale getirmiştir. En büyük hedefimiz toprak altında kalan milli değerimizi gün yüzüne çıkarmak ve işleyerek mevcut açığı kapatmaktır. Bu hususta jeofizik çalışmalarımız devam etmekte olup Antalya Doyran Saklıkent bölgesinde 1850 hektar; Denizli Çameli Karabayır bölgesinde 1171 hektar manganez işletme ruhsatımız bulunmaktadır. Bugüne kadar Antalya bölgesinden 400 ton civarında manganez cevheri çıkarılmıştır. Ayrıca; Antalya Alanya Karapınar bölgesinde 99 hektar mermer işletme ruhsatımız olup en kısa zamanda bu bölgedeki çalışmalarımız başlayacaktır.İnşaat

İnşaat sektöründe güvenilirliği, kaliteyi, zaman ve maliyet yönetimini en doğru şekilde kurgulayan Gökan İnşaat, hayat bulmuş projelerini ile gurur duyuyor.

Devamı

Turizm

Dünyanın en çok ziyaret edilen 3. şehri Antalya'nın en köklü turizm markalarından biri olan Porto Bello Hotel 12. yılında hizmet kalitesini yükseltmeye devam ediyor.

Devamı

Diğer Projeler

Gökan grubu İnşaat ve Turizm sektörlerinin yanı sıra Mobilya ve Madencilik sektörlerinde de faaliyet göstermektedir.

Devamı